לבחירת הרצאה

מלאו את הפרטים הבאים

  יוסי עבדו

  סדנאות והרצאות

  מחפשים הרצאה מרתקת? פעילות גיבוש לעובדים? סדנה למנהלים? ערב גיבוש לחיילים? פעילות העשרה לתלמידים? לכל קהל מוצעת פעילות מרתקת מתאימה – הרצאה / סדנה / לימודים והעשרה. יוסי עבדו, מטפל רב תחומי השולט ברזי ה-NLP, הגרפולוגיה, הקואצ’ינג והדמיון המודרך, מעביר הרצאות ופעילויות מרתקות בשלל נושאים, ומבטיח בנוסף להנאה גם ערך מוסף מעשי – ברמת סדנאות והרצאות אם, כולנו שואפים לאושר, לסיפוק ולהצלחה. הניסיון לממש את הפוטנציאל, להגשים חלומות ולהגיע להישגים בתחום האישי, החברתי והמקצועי הוא לחלוטין בר הגשמה, אך רבים מדי הולכים לאיבוד בדרך.

  ​משקעי עבר, דפוסי אישיות, קווי מחשבה, שאיפות שגויות, חוסר בהירות וניתוב האנרגיה לכיוונים בלתי יעילים – כל אלה ועוד הם חסמים שמרחיקים אותנו מהמטרה ויוצרים עכבות, התמכרויות, הפרעות רגשיות-נפשיות ומשברים.

  החדשות הטובות הן שיש פתרון

  רוצים עובדים מסופקים, מאושרים ומחויבים למקום העבודה? רוצים עובדים שמאמינים ביכולותיהם ובידיהם הכלים והמיומנויות הנדרשים לשם תהליכי עבודה מוצלחים? רוצים עובדים מודעים, בעלי יכולת מעשית לקדם את עצמם הן בחיים האישיים והן בעבודה? תנו להם לטעום ממה שיש ליוסי עבדו להציע.

  יוסי עבדו, המטפל הבלעדי בישראל בשיטת טיפול המשלבת בין מגוון טכניקות טיפוליות יוכל לסייע לכל ארגון, לכל עובד בכל מסגרת, מקצוע וגיל. במסגרת פעילות קצרת טווח וממוקדת מעניק עבדו למשתתפים ידע, כלים ומיומנויות שיצעידו אותם קדימה בשביל העולה אל הפסגה.

  ישנן מגוון דרכים יעילות ומעשיות שיכולות לגרום לשינוי בחיי כל אדם תוך זמן קצר. בכל אחת מהסדנאות וההרצאות, שואף עבדו לאפשר למשתתפים לטעום מהידע שיסייע להם להתחיל לצעוד בנתיב הנכון להגשמת החלום בזכות גילוי ומיצוי הפוטנציאל הגלום בכל אחד ואחת מהם.

  למה תורמות הפעילויות?

  • גיבוש והנאה.
  • ציוד ילקוט הכלים של כל עובד: ידע ומיומנויות מעשיות לשיפור התפוקה, להגברת הביטחון והאמונה העצמית ולשיפור היכולות.
  • הגברת תחושת השייכות לארגון.
  • ידע ומיומנויות בתחומים הנוגעים לתקשורת בין אישית.
  • מתן כלים התורמים להיבטים רבים בחיים ובארגון והתורמים לשיפור התקשורת, יכולות משא ומתן, יכולות עסקיות, שיווק, גיוס משאבי אנוש ועוד, וזאת באמצעות שליטה בשפת גוף, זיהוי וניתוח כתבי יד, דמיון מודרך, שינוי תודעה וכן הלאה.
  • הענקת ידע בנושאים ייחודיים.
  • ערך מוסף: במסגרת הפעילות המשתתפים עוברים תהליך – למשתתפים מוענקים ידע, כלים ומיומנויות, חומרים עיוניים ומעשיים המאפשרים לשפר את איכות החיים ולתרום להגברת המודעות ולשיפור התפקוד.

  למה דווקא יוסי עבדו?

  • שיטת הטיפול של עבדו מוכחת כיעילה.
  • יש לו ניסיון רב – הוא ערך למעלה מ-800 פעילויות שריתקו אלפי משתתפים ממגזרים שונים ובמסגרות שונות.
  • ליוסי ידע נרחב, רב תחומי, אקטואלי ומעניין וכן יכולת אלתור, נאום ומשחק לצד כריזמה וחוש הומור. אלה,
  • בשילוב עם הניסיון הרב ועם גישתו המופלאה לאנשים, הופכים את הפעילות שהוא מעביר לערב בלתי נשכח.

  המשתתפים “מצביעים ברגליים”, ומבצעים הזמנות חוזרות ונשנות של הפעילויות על ידי אותם גופים שנה אחר שנה.

  מופע העצמה של איש אחד למען הקהל

  העניקו גם אתם לעובדים הנאמנים, לפקודיכם, לתלמידיכם, לחבריכם ולאנשים שאתם אוהבים וחפצים ביקרם ערב מעשיר, מרתק ומיוחד – מופע העצמה של כל אחד ואחת מהמשתתפים בפעילות. ליוסי מגוון פעילויות – סדנאות, השתלמויות, הרצאות ופעילויות גיבוש והעשרה בכל אחד מהנושאים הבאים:

  סדנת גרפולוגיה, שפת גוף ותקשורת בין אישית, מודעות עצמית

  • כדי להצליח בעולם העסקי, ובחיי המשפחה יש לרכוש מיומנויות בין אישיות.
  • כדי להצליח בעולם העסקי, בקריירה, בחברה ובחיי המשפחה יש לרכוש מיומנויות בין אישיות.
  • היכולת לתקשר יוצרת הבדל עצום, ואדם שיודע לזהות, להפעיל, לנתב ולהניע לפעולה את האדם שמולו – יזכה בחיי זוגיות טובים יותר וגם יהפוך למנהל טוב יותר, שיכבוש בקלות את פסגת הארגון.

  במסגרת הסדנה יוענקו כלים מעשיים שיתרמו לשיפור התקשורת הבין אישית, לצד כלים שיסייעו לזיהוי דפוסי אישיות, דפוסי תקשורת, מאפיינים ותכונות של אנשים (עובדים, קולגות, מנהלים, לקוחות) על ידי ניתוח גרפולוגי ובאמצעות שליטה ברזי שפת הגוף.

  מהמירוץ למיליון למירוץ החיים

  • איך לנצח את מירוץ החיים -ולהישאר בחיים?
  • התמדה ומנהיגות
  • איך באמת ניתן להגשים את עצמנו במהירות – במרוץ שכזה?
  • איך להישאר אותנטיים לעצמנו – ולא להתבלבל מהדרך?
  • מה יותר חשוב: הדרך או המטרה? ומה נחשב באמת כהצלחה?

  תוכנית הריאליטי “המרוץ למיליון” נראית לצופים תזזיתית, עמוסה ובלתי אפשרית, תובענית, קשה ומאתגרת. הם אינם מודעים לכך שהחיים הרבה יותר קשים ומאתגרים דווקא במציאות. השגרה היומיומית היא מרוץ. ריבוי משימות ומטלות, מגוון שאיפות ותחרות אכזרית בין משתתפים שרוצים להצליח, גם במחיר פגיעה באחר – כל אלה ועוד מזמנים התמודדות קשה. אך בעזרת ארגון נכון של הזמן והגדרת מטרות ויעדים, בעזרת הגברת מודעות ובאמצעות רכישת כלים מתאימים ניתן לצלוח כל אתגר ולהגיע ליעד ראשונים.

  שפע תובנות וכלים מעשיים יסייעו למשתתפים הנשכרים לשרוד את המרוץ ולהישאר בחיים.

  יוסי השתתף במירוץ למיליון בעונה האחרונה, והיה בין אחת הדמיות הכי בולטות, מרגשות, מצחיקות וזכורות על המסך. זוהי אחת מהרצאות, הכי מדוברות בארץ. כוכב המירוץ למיליון, שופך אור על הריאליטי הגדול ביותר – זה שקורה בתוך הראש שלנו.

  אני אפס – מאפס למאה במהירות

  חיזוק הביטחון

  סיפרו המרגש והמעורר השראה של יוסי עבדו. אצל כולנו לפעמים, יש תחושה שאנחנו לא מספיק שווים.

  איך נשתחרר מהפער בין הציפיות לאכזבות – בין החלומות לכישלונות? איך אפשר להרגיש כמו מאה, לחשוב כמו מאה, לפעול כמו מאה – ולהגיע לתוצאות של ויינר במהירות?

  כל אדם שחש שהינו כישלון יכול לבטל תחושה זו, לשבור את הקונספציה ולהפוך מכישלון להצלחה. כל אדם יכול להצליח, הוא רק צריך לכוון נכון. בכל אחד יש חוזקות ונתונים שאם יזוהו ויירתמו לכיוון הנכון – בסוף הדרך יניבו הישגים. כל משתתף ילמד לרתום את נתוניו, את חוזקותיו ואת הפוטנציאל הגלום בו ולהפוך להצלחה. השינוי מעשי, ישים וניתן למימוש תוך זמן קצר.

  משתתפי הפעילות יקבלו כלים שיעזרו להם לבחור את החלום בו יוכלו להצליח, ומיומנויות שיאפשרו להם להפוך את החלום למציאות.

  יותר אמונה. יותר בטחון. יותר תוצאות

  השגת מטרות

  איך האדם שאתה רוצה להיות, היה עושה את הדברים שאתה עומד לעשות? איך להיות יותר טוב, יותר מוצלח, יותר שווה? איך להגיע ליותר תוצאות בחיים, בקריירה ובזוגיות?

  שימוש היתר בהנחה לפיה אמונה תורמת להצלחה ומחשבה יוצרת מציאות שחקו את האמת המוכחת, אך למרות הפיכתה לקלישאה, יש לדעת – עם נתונים מדעיים קשה להתווכח. מחקרים מראים כי אנשים הפועלים על בסיס אמונה ומניחים שיצליחו במשימה משפרים את סיכוייהם להגשים את ייעודם. אם תחשבו נכון, תשנו הרגלים, תעצבו דפוסים ותימנעו מנקיטת פעולות אוטומטיות מובנות בהלך המחשבה תוכלו להגיע בקלות רבה להצלחה.

  משתתפי ההרצאה ילמדו לזהות את החסמים, את החששות, את המחשבות ואת המכשולים שמגבילים אותם ויקבלו כלים מעשיים לשינוי מחשבתי שיגביר את האמונה שלהם בעצמם, יגביר את הביטחון ויתרום להשגת תוצאות רצויות.

  לדעת לקרוא את האדם שמולך

  תקשורת בין אישית

  בדייט, בראיון עבודה, בישיבה או בין חברים – אם יהיו בידיך אמצעים לקרוא ולדעת כמה שיותר על האדם שמולך, כך תוכל להגיע להצלחה. היכולת לתקשר יוצרת הבדל עצום, ואדם שיודע לזהות, להפעיל, לנתב ולהניע לפעולה את האדם שמולו, יזכה בחיי זוגיות טובים יותר וגם יהפוך למנהל טוב יותר שיכבוש בקלות את פסגת הארגון. היכולת לזהות את עולמו הפנימי של האדם ואת מניעיו, היכולת לקרוא את מה שאינו נאמר תוך שימת דגש על קשר בלתי מילולי ובלתי אמצעי, היכולת לזהות דפוסי אישיות, תכונות וחוזקות – כל אלה ועוד יוענקו למשתתפי הסדנה וילוו אותם כאמצעי עזר בעולם הארגוני, החברתי והעסקי.

  הכלים שיוענקו יכללו בין היתר מיומנויות תקשורת בין אישית, גרפולוגיה, שפת גוף ועוד.

  הרצאת פענוח ציורי ילדים

  נפשו של הילד

  הרצאה מרתקת, משעשעת וקסומה המעניקה למשתתפים יכולת לבקר בעולמם הרגשי-נפשי הכמוס של ילדיהם.

  כידוע, ציורים הם כלי הביטוי היחידי שיש לילדינו וצפייה מלומדת ומושכלת בהם, תוך שימוש בידע, בכלים ובמיומנויות שמאפשרים לנתחם באופן מקצועי, יתרמו רבות להבנתנו את הילד. באמצעות מכחול וצבע, ילדינו מספרים לנו אודות עולמם הפנימי, חוויותיהם, רגשותיהם, קורותיהם, חרדותיהם ותפיסותיהם.

  בואו להגשים את חלומו של כל הורה ולשמוע בלי מילים את מה שהילד שלנו שומר בפנים – מידע שיסייע לשיפור התקשורת עם הילד ויוכל להירתם ככלי לטיפול, קידום וסיוע ליקירינו.

  יום הדרכה

  הפעלה והדרכה מותאמת

  יום פעילות והעשרה הכולל סדנאות מעשיות, הרצאות, סימולציות ומגוון פעילויות במגוון תכנים ונושאים לפי בחירה.

  נציגי הארגון יסייעו בגיבושם של תכני יום ההדרכה, שיעוצב ויתוכנן בהתאמה אישית, בהתאם לצרכים, לרצונות ולדרישות של הנציגים, בהשראת תחום הפעילות של הארגון, על פי מספר המשתתפים, מטרות הפעילות וכדומה. יוסי עבדו, בשיטתו המוכחת “א’ עד ת'” מוביל אנשים וארגונים להצלחה מעשית.  הוא מנחיל את ההכרה וההשראה שאנו יכולים להיות האדם שאנו חולמים עליו, ומציע ידע מתקדם וייחודי בעולם להשגת תוצאות יוצאת דופן בחיים ובעסקים.

  • השתתף ב”מירוץ למיליון” והיה בין הדמויות הכי זכורות, מרגשות ומצחיקות על המסך.
  • הגיש פינה בתוכנית “עולם הבוקר” עם אברי גלעד (ערוץ 2) ובתוכנית “שי ושרון” (רשת), יכול להיות שראיתם אותו “דייט ראשון” (ערוץ 2), “המונית של טיטיל”(רשת), “תוכנית חיסכון” – מנחם הורביץ, “חדשות השבת”, “מסעדת הפועלים של שגב” (ערוץ 2), “עושים עסק” (ערוץ 10). בשנה הקרובה תעלה לאקרנים סדרת דקו חדשה בהובלתו בערוץ 10.
  • מרצה ומנחה מבוקש (למעלה מ 500- הרצאות, סדנאות וסמינרים) הסוחף את הקהל למסע מרתק, משעשע וחווייתי בו מתגלים הסודות המסתתרים “מאחורי הקלעים”, דרך ניתוח כתבי היד של המשתתפים.
  • פריצת דרך בתחום הגרפולוגיה
  • פיתוח מבחני אישיות מהירים וחסכוניים, ומתן המלצות לשם יישומם ביעילות.
  • מנחה סמינרים וסדנאות ובפורומים עסקיים שונים בשיטתו הייחודית.
  • תחומי ההתמחות וההשכלה
  • הובלת תחום הגרפולוגיה במשטרה הצבאית החוקרת (מצ”ח) בה היווה אוטוריטה מקצועית מוסמכת וקידם רבות את התפתחות התחום בחיל המשטרה הצבאית.
  • מאמן לפיתוח מנהיגות ומנחה בכיר בשיטת NLP הבינלאומית.

  מה מיוחד אצלנו?

  כמאבחן וכמנחה מסייע יוסי למגוון רחב של לקוחות פרטיים ועסקיים להתמודד בהצלחה עם אתגרים ודילמות, להשיג פריצות דרך ולהגיע להגשמה עצמית. יוסי עבד עם אנשים רבים, וליווה אותם להישגים חסרי תקדים. בין אם אלו היו מנכ”לים, בעלי עסקים, אנשים עם עודף משקל, שחקנים, זמרים ואנשי תקשורת.

  אנשים ששיפורו והעצימו את מערכות היחסים שלהם עם קרוביהם. אנשים שיחפשו דרך לממש את עצמם ולהביא לידי ביטוי את הפוטנציאל האדיר הטמון בהם. כלי העבודה הנוספים אותם רכש יוסי לאורך השנים מתחומי האבחון, האימון, הטיפול וה-NLP מאפשרים לו להביא אל תוך התהליך ראייה ייחודית, רחבה ועמוקה של המורכבות והרבדים השונים של האישיות. כל תהליכי העבודה והשיטות שפותחו על ידי יוסי מתבססים על ניסיונו המעשי הנרחב.

  חבר האיגוד הישראלי לקואצ’ינג פסיכולוגיISCO

  חבר האגודה האמריקאית לגרפולוגיה A.A.H.A

  חבר האגודה לגרפולוגיה יישומית

  חבר ארגון האמנים

  בין לקוחות המשרד:

  המופע מתובל בחוש הומור וכריזמטיות, ומספק הצצה נדירה לעולם מרתק, בעזרת דוגמאות בלתי נשכחות על מנת לשפר את שמחת החיים, המודעות והתפקוד.

  השילוב בין מגוון עיסוקיו, כגרפולוג, מאמן ומנחה בכיר ב-NLP מאפשר לו להעביר הרצאות, וסדנאות ייחודיות, לא שגרתיות שירתק את הקהל שלך.

  כמעט כל ארגון שהזמין הרצאה חד פעמית, חזר והזמין אותו שוב ושוב, כדי לשמוע עוד סודות וכלים שימושים שעוזרים ליותר ויותר משתתפים ביומיום.

  מתאים למסגרת: ימי עיון, השתלמויות וקורסים, כנסים, סדנאות למידה, סיורים, נופשים, מסיבות פרידה, פורם פיקודי לימודי, משקיות ת”ש, מופעי העצמה וסטנד אפ, סדנאות חווייתיות וימי כיף וגיבוש.

  מה משיגים מהסדנה:

  • המשתתפים מקבלים כלים מעשיים: לשיפור העבודה, שמחת החיים, המודעות והתיפקוד.
  • רוכשים ידע בתקשורת בין אישית, בשפת הגוף, בזיהוי כתבי יד, אשר תורם להעצמתם.
  • גיבוש הצוות ושפע של הנאה מודעות וצמיחה.

  “המשובים והתגובות על , ניכר כי הרצאותיו יוסי מפגין מקצועיות רבה, .”

  אל”ם רז קרני, ראש מחלקת חינוך בחיל החינוך והנוער

  סא”ל דניאל הגרי, רל”ש הרמטכ”ל

   

  “הסדנא של בית הספר ומקנה לארגז הכלים של כל מורה . מצאנו את עצמנו “.

  טובה לוי, מנהלת בית הספר “פסגות”-יהוד

   

  “יוסי העביר את ההרצאה , שגרם לערב להיות . התובנות והנקודות שהועלו ע”י יוסי , ההרצאה הועברה .”

  אלכס מלייב

  במסגרת הצבאית העביר יוסי הרצאות לבכירים רבים וניתח את כתב ידם בהם ראש אכ”א אלוף אורנה ברבבאי, נשיא בית הדין הצבאי לערעורים, קצין משטרה צבאית ראשי, פרקליט צבאי ראשי, ראש מחלקת חינוך ועוד.

   

  קטעים לצפייה:

   

  “אכן נהנינו מאוד מהרצאתך. אתה אדם מאוד מיוחד, עם הרבה סבלנות, עם הרבה ידע, עם יכולת להעביר הנושא בצורה מרתקת. תודה מיוחדת בשם רעייתי ובשמי.”

  משה דיין, עצמאי, 2014

   

  זה לא רק שריגשת את כולנו, זה לא רק שכולנו נדהמנו מהדיוק הגרפולוגי, זה לא רק שידעת להביא את הדברים עם המילים הנכונות, זה בעיקר השיעור שלימדת את כולנו, שיעור לחיים… זכינו בך היום, תודה

  רויטל גנטץ, אשת הרמטכל, 2016

   

  יוסי אתה מדהים! רגשת אותנו כל כך בדבריך, אתה מרתק ורהוט והניתוחים שעשית לנו היו כל כל נכונים, תודה על הרצאה מרתקת ומרגשת שהעברת לנו עובדי ניצן, לא יאומן כמה דייקת בניתוחיך כאחת שחשבה שהיא לא ככ מאמינה בגרפולוגיה מורידה את הכובע. עלה והצלח, תמשיך כך ותגיע רחוק..ראש הטופס

  נועה יהודה, אגודת ניצן, ללקוי לימידה, הסתגלות ותפקוד ,2016

   

  יוסי, התרגשת וריגשת עד דמעות!!! אדם נפלא שמעביר סדנא נפלאה! תודה!! מחכים לעוד..

  נילי רוזנטל, אגודת ניצן

  איש מדהים, מעורר השראה ואישיות גדולה. תודה רבה, גאיה שזכיתי להזמין אותך אילנו להרצאה במושב, שמחתי מהתגובות הנלהבות, אתה תותח אמיתי!

  עדי רוזן, עצמאית, נומרולוגית ומנחת סדנאות צחוק2015

   

  רציתי לומר לך תודה רבה!!! על ניתוח כתב מדויק, מעמיק, התייחסת לכל פרט ופרט ודייקת בצורה שגם ריגשה אותי וגם הפתיעה אותי. תודה על הלב הרחב והנתינה

  אורטל יפרח, מטפלת מומחית בית אריאן לב, 2016

   

  יוסי היקר,

  הניתוח שלך כל כך מדויק ומעמיק.  תודה לך שאתה מאפשר לעוד ואנשים להשיג את האושר שהם מחפשים.  תודה לך על אבחון וטיפול מרתק.

  דניאל ציפורי, חיילת משוררת, ת”א, 2014

   

  להתרשמות מסודות מדעי הכתב והנפש בערוץ ה- YoTube לצפייה ביוסי עבדו ב”מרוץ למיליון”להורדת הקורס “לכתוב את חייך” בחינם

   

  לכבוד:

  תמיר גל

  בהמשך לשיחותינו הטלפונית, ראשית אני רוצה לומר שהתרשמתי מאוד מהרצינות והתייחסות שלך ואין לי ספק שהיעדים שהגדרנו לסדנה יושגו לשביעות רצונך המלאה.

  כפי שסיכמנו היעד שלנו:

  הרצאות חווייתית, מעצימה ומלמדת

  בנושא

  חדירה לתת מודע, שפת גוף, ציורי ילדים, הגשמה עצמית, פענוח חתימות, השגת מטרות ויעדים דרך גרפולוגיה, שפת גוף, וכלים בתקשורת בן אישית (NLP)

  וחשוב להדגיש:

  את נושאי הסדנאות נבחר יחד, בהתאם לדרישות המקום והקהל. החומר מועבר בהומור בקלילות ובהשתתפות פעילה וחווייתית של הנוכחים, כך החוויה יותר מעצימה, בלתי שגרתית, מלמדת ופותחת צוהר לתחום עניין מרתק. לקראת סיום הסדנה אבחר כמה משתתפים שיזכו לניתוח קצרצר על הבמה.

  משך הסדנא: 90 דק.

  הפרט והארגון.

  כבני אדם, כולנו שואפים לאושר, לסיפוק ולהצלחה. הניסיון לממש את הפוטנציאל, להגשים חלומות ולהגיע להישגים בתחום האישי, החברתי והמקצועי הוא לחלוטין בר הגשמה, אך רבים מדי הולכים לאיבוד בדרך.

  משקעי עבר, דפוסי אישיות, קווי מחשבה, שאיפות שגויות, חוסר בהירות וניתוב האנרגיה לכיוונים בלתי יעילים – כל אלה ועוד הם חסמים שמרחיקים אותנו מהמטרה ויוצרים עכבות, התמכרויות, הפרעות רגשיות-נפשיות ומשברים.

  לבחירת הרצאה

  מלאו את הפרטים הבאים

   הרצאות מבוקשות נוספים

   גיימינג חשיבה משחקית, משחוק לתוצאות דר' חנן גזית

   ד"ר חנן גזית חוקר משחקים דיגיטליים למעלה מעשור, משחקולוג מומחה, מנטור, ויזם. מרצה מבוקש ויועץ בארגונים, חברות הייטק וקהילות יזמים בארץ ובחו"ל. מעביר הרצאות וסדנאות מרתקות על גיימינג, גיימפיקציה ועל גישת מיינדסט משחקי...

   סוכנות שיווק דיגיטלי