לבחירת הרצאה

מלאו את הפרטים הבאים

  הרצאות העשרה

  למעשה כל הרצאה היא סוג של חומר חדש שמעשיר את הידע שלנו. אבל הרצאות העשרה הן סוג מסוים של הרצאות קלילות יותר אשר ספקות חומר כללי בנושא מסוים מבלי לרדת לפרטים. פרפקט הרצאות היא חברה שמציעה מאגר תכנים איכותי לכנסים, הרצאות וימי עיון. את ההרצאות מעבירים אנשי מקצוע, אנשי רוח ועוד. כדאי להתקשר ולקבל מידע נוסף בנושא הרצאות מסוג זה.

  הרצאות העשרה

  הרצאות העשרה – נושאים

  כאמור הרצאות העשרה הן בנושאים מגוונים ומרתקים. לרב מדובר בנושאים קלילים ופחות כבדים אשר מועברים בצורה מעניינת ולא מחייבת. אין סוף לנושאים שניתן להרצות עליהם. ונראה שהנושאים הללו גם לא יגמרו לעולם כיוון שכל הזמו קורים דברים חדשים והידע שנצבר בעולם רק גדל ומתעצם.

  מרצה לא חייב להיות אדם בגיל העמידה שמדקלם בקול מונוטוני מתוך דפים לבנים. תתפלאו לדעת שישנם מרצים/ות צבעוניים מאוד וממש לא משעממים. אם חשבתם שאתם לא מתעניינים באסטרופיזיקה יש סיכוי שמרצה טוב יצליח לעניין אתכם גם בזה. מילות המפתח בהרצאה הן הקשבה ופתיחות. אם אתם מגיעים להרצאה מנסים להגיע לעומק ההבנה הנדרש, אז סביר להניח שגם תישארו עד הסוף ואפילו תיהנו.

  הרצאות העשרה – ציוד בסיסי למרצה המתחיל

  לכל בעל מקצוע יש ציוד בסיסי אשר בלעדיו הוא לא יכול לבצע את המוטל עליו. גם למרצה ישנם כמה כלים בסיסיים שמסייעים לו להעביר את החומר בצורה מיטבית. כמעט כל מרצה זקוק לבמה. ללא במה יהיה זה מוזר מאוד לצפות בהרצאה. הבמה עוזרת לנו להבין לאן צריך להסתכל, מי מדבר ומתי מתחילה ההפסקה. כאשר אנשים יודעים לאן להסתכם אז הם בדרך כלל יושבים בשקט ומקשיבים. דבר נוסף שרב המרצים זקוקים לו הוא המיקרופון.

  הגברה היא הדרך הטובה ביותר להעביר את המסר בצורה ברורה. אמנם במקומות קטנים המרצה יטה שלא להשתמש במערכת ההגברה, אבל ברב המקים יעשה בה שימוש. ישנם מרצים שאוהבים לעמוד ולדבר. זה לא אומר שלא נציע להם כיסא נוח. אמנם לעיתים המסר עובר טוב יותר על ידי שפת גוף, אבל גם להם מותר לנוח מידי פעם.

  אנשים רבים חווים משברים כאלו ואחרים במהלך החיים שלהם. יחד עם זאת, רבים יכולים להעיד כי הרצאות העשרה יכולות להיות הגורם המיוחד אשר הופך את החיים מקצה לקצה ומעניק את הכוח וההשראה להתמודדות יעילה עם אתגרים שונים, כאשר בסופה יוצאים מחוזקים בהרבה. התחזוקה של ה-עצמי, אינה מתמקדת אך ורק בפן הפיזי, אלא גם בפן המנטלי. העשרה יכולה להיות נפשית או מקצועית, וכך ההרצאות למעשה יכולות להעשיר אנשים רבים ללא תלות בגיל או באתגרים השונים איתם אנו מתמודדים בחיים באותה נקודת זמן.

  בפרפקט הרצאות תוכלו למצוא עשרות רבות של הרצאות העשרה על ידי אנשים מובילים בתחומם, שהחליטו להעביר את הידע והניסיון שלהם גם לאחרים באמצעות הרצאה שכל כולה מיועדת עבורכם.

  סוגי הרצאות העשרה לדוגמה

  • החיים החדשים שלאחר גיל היציאה לפנסיה – הרצאה נפלאה שמכינה אותנו לחיים שאחרי היציאה לפנסיה. הגיל הזה שכולנו כל כך רוצים להגיע אליו כדי שנצטרך להפסיק לעבוד ומצד שני שוכחים לחיות את החיים בדרך לשם. ההרצאה תעשיר אתכם ותעניק לכם המון מוטיבציה שתיקח אתכם לעידן חדש בחייכם.
  • הרצאות בריאות – מגוון הרצאות העשרה בנושא בריאות יעזרו לנו לשמור על אורח חיים בריא, ללמוד יותר על המזונות אותם אנו מכניסים לגופינו וכיצד לתחזק היטב את הגוף שלנו לאורך זמן.
  • אנחנו על המפה – הרצאה נפלאה של טל ברודי המספרת את סיפורו מהרגע שעלה לארץ, האהבה לארץ ישראל, ההשתלבות בחברה הישראלית, הכדורסל, ההישגים והעובדה שהפך לדוגמה למופת ומצוינות שיכולים לתת לכל אחד השראה שהוא גם יכול.
  • הרצאת NLP תלמדו שפת גוף ותוכלו לשנות את החיים שלכם מקצה לקצה. תדעו לזהות כיצד להתנהג עם האנשים שמולכם בהתאם למצב הרוח שלהם ולצורה שבה הם מדברים, תלמדו להכיר את התכונות אופי שלהם וכיצד כדאי לדבר אתם כדי להתאים את עצמכם אליהם. ניתן להיעזר בידע הזה לכל אספקט בחיים החל ממכירות, עסקים ועבודה ועד לזוגיות ומשפחה.

  הרצאות העשרה

  הרצאות העשרה – מי יכול ליהנות מהרצאות אלו?

  את ההרצאות הללו תוכלו להזמין לכל אירוע, יום גיבוש, סדנא או מפגש בתחום מסוים שאתם מארגנים. תוכלו להזמין הרצאה לעובדי העסק שלכם, להזמין הרצאה לבית אבות שאתם מנהלים, הרצאות לתלמידים שלכם בבית הספר ועוד.

  בזכות הרצאות העשרה, נרחיב אופקים, נלמד דברים חדשים ונעמיק את הידע שלנו במגוון תחומים. כולנו עוברים את המסלול המוכר של תיכון-צבא-אוניברסיטה-עבודה, כאשר במסגרות אלו אנו לוקחים חלק פעיל בהרצאות וקורסים מסוגים שונים. בסופם, אנו מתמחים בעיסוקים שונים. עם זאת, בבוא הזמן אנו מחפשים תחומי עניין חדשים – ובזכות הרצאות מעניינות ומעשירות נוכל לתת מענה לסקרנות. כדי לקבל על כך פרטים נוספים, אתם מוזמנים לפנות אל “פרפקט הרצאות”. מדובר במרכז ארצי למידע ולהזמנת הרצאות, סדנאות ואמנים לכנסים ולאירועי חברה. במאגר זה תמצאו שלל תכנים איכותיים והרצאות מרתקות.

  הרצאות העשרה: דרכים לבחור את ההרצאה עבורכם

  את הכלים החשובים לחיים, רוכשים באוניברסיטה – אבל גם מחוצה לה. בשנים האחרונות, התפתח טרנד מבורך; מגמה מסקרנת של הרצאות העשרה במגוון מקומות ברחבי הארץ. מעוניינים להרחיב את האופקים עם הרצאה איכותית? מתלבטים כיצד לבחור את ההרצאה הנכונה? קראו את הנקודות הבאות ותמצאו את התשובה:

  • רוצים ללמוד על שפת גוף? אולי על אורח חיים בריא? אקטואליה מושכת אתכם יותר מאי פעם? בהתאם לתחומי העניין שמסקרנים אתכם, כך תוכלו לבחור את סוג ההרצאה הרלוונטי.
  • חשוב גם לשים לב מיהו המרצה, שכן יכולות דיבור מול קהל הן לא עניין של מה בכך. אם מדובר במרצה שאינכם מכירים, רצוי לברר עליו מעט מידע – ולהתרשם מחוות הדעת החיובית עליו. כך תדעו שמדובר בהרצאה מנצחת.
  • מיקומה של ההרצאה הינו פקטור נוסף שיש לקחת בחשבון. האם הייתם מוכנים לנסוע למרחקים בשביל הרצאת העשרה? או שמא אתם מעדיפים קרוב לבית? כך או כך, חשוב להגיע להחלטה הנכונה עבורכם.

  הרצאות העשרה מעניינות ומותאמות תקציב

  מארגנים יום גיבוש בעבודה? מתכננת מסיבת יום הולדת לחברה קרובה? מחפשים בילוי חדש ומעשיר? מוזמנים לסקור את מגוון ההרצאות של “פרפקט הרצאות”. האתר של המרכז “פרפקט הרצאות” מציע מידע מקצועי, מעניין, זמין ונגיש לכל אירוע. כמו כן, ניתן לקבל עבור ההרצאות הצעות מותאמות תקציב.

  לבחירת הרצאה

  מלאו את הפרטים הבאים

   מאמרים נוספים

   הרצאות מעניינות

   הרצאות מעניינות הן דרך מצוינת להעשרת אירוע חברי עסקי או פרטי. האפשרויות הטמונות בהזמנת הרצאה הן רבות ומגוונות ומהוות פתרון יצירתי לכל סוג של כנס או ערב חברה....

   הרצאות בעברית

   ברחבי העולם מתקיימות הרצאות רבות של ישראלים שיש להם מה להגיד והם עושים את זה טוב. הרצאות בעברית הן תמיד פשוטות יותר להבנה, השפה העברית מלאה בביטויים מופלאים...

   הרצאות לכנסים

   אנשים רבים משתתפים בכנסים מדי שנה בשנה. חברות ובתי עסקים מתאגדים להם יחד כדי לארגן אירועים שאיש מהנוכחים לא ישכח בקרוב. על פי רוב, נוהגים להזמין הרצאות לכנסים...

   סוכנות שיווק דיגיטלי