לבחירת הרצאה

מלאו את הפרטים הבאים

  אהבה בטרנס גלית צוק

  הרצאה יוצאת דופן המלווה את הספר המבוסס על סיפור חיים אמיתי – “אהבה בטרנס” / מאת גלית צוק

  כשעמית,בעלי, יצא מהארון כאישה טרנסג’נדרית אחרי 20 שנות נישואין וארבעה ילדים ביולוגיים לא תיארתי לעצמי שחיינו ישתנו מקצה לקצה ושאדוות תהליך הטרנספורמציה ישפיע על כל תחום בחיי.

  לימים, היה נראה שכל חיי הופכים לחורבן אחד עצום, אך מששככה המהומה והתנקה אבק המלחמה נוכחתי לדעת שהכל קרה לטובה.

  השנתיים האחרונות היו מאתגרות מאד מבחינות רבות וביניהם נתקלתי באתגרים זוגיים, מיניים, משפחתיים, רפואיים, כלכליים, נפשיים, דתיים, אתגרים עסקיים ותעסוקתיים, אתגרים עם הילדים ועם חבריהם ועוד.

  השינויים במבנה ובמערך המשפחה הובילו אותי קדימה.

  לאחר עשרים שנות נישואין בצילו של בעלי, עברתי להיות בקדמת הבמה.

  ניהלתי את העסק על לקוחותיו, ספקיו ושותפיו, הובלתי את התהליך לשינוי המין של עמית, מילאתי את תפקיד האמא ותפקיד האבא, ניהלתי מאבקים עם בני משפחה שנטשו ולא העזתי לרגע אחד לעצור ולחשוב על עצמי.

  מתוך התמודדות ותרפיה נפשית כתבתי את ספר הילדים הטרנסי הראשון והיחיד בישראל “אני רק רוצה להיות אני” שזוכה להכרה, שבחים וסיקור תקשורתי בארץ ובעולם והקמתי את עמותת “גאווה ישראלית” להסברה וסובלנות חברתית.

  בימים אלה גוף השידור “יס דוקו” נמצא בשלבים אחרונים של צילומי סרט דוקומנטרי אודות התהליך המשפחתי הקשה והמורכב בעולם, הסרט צפוי לצאת להקרנת בכורה באביב הקרוב ועמו גם הספר המבוסס על הסיפור האמתי של חיינו שכתבתי לאורך השנתיים האחרונות וייקרא “אהבה בטרנס ” (שם עדכני).

  במהלך השנתיים האחרונות הרציתי בפני אלפי מאזינים, נשים, נוער, צוותי הוראה, צוותים חינוכיים, רפואיים וטיפוליים.

  ההרצאה בנויה משלושה חלקים:

  מצגת קצרה, הרצאה ושיח פתוח עם הקהל, בו אני עונה בפתיחות רבה על כל שאלות מהתחום המיני, הזוגי, המשפחתי וכל נושא שמעניין ועולה מהקהל.

  הקהל נותר תמיד מלא השראה ומרותק מתחילת ההרצאה ועד סופה.

  לבחירת הרצאה

  מלאו את הפרטים הבאים

   יום האישה נוספים

   משפחה בטרנס גילי צוק

   הרצאה יוצאת דופן המלווה את שני הספרים המבוססים על סיפור חיי האמיתי "האם יש לנו בחירה ושליטה על חיינו, או שהכול מכתוב?" חינכו אותנו לרצינות, לאחריות, להגינות. לאורך חיינו הטמיעו בנו...

   מופע צחוק מוזיקלי יובל בלס

   מופע צחוק מוזיקלי עם יובל בלס ולהקתו אודות המופע: מסע מוזיקלי ברחבי העולם המשלב כלי נגינה אותנטיים, מסקרנים ומיוחדים. במהלך המופע אני מזמין את הקהל להתנסות בכלים בעצמם וליצור יחד...

   סוכנות שיווק דיגיטלי