לבחירת הרצאה

מלאו את הפרטים הבאים

  שיר וסיפור שוקה דינור

  “סיפורים הם לא דרך להעביר זמן, הם דרך להעביר חכמה מאחד לשני…” (ד”ר רחל נעמי-רמן )

  “כשהמילים עוזבות… מתחילה המוזיקה…” (היינריך היינה)

  שוקה די-נור –

  שימש במשך למעלה משלושים שנה כמנהל כספים בכיר בתעשייה.

  לאחר הכשרה רבת-שנים הוא משמש גם כמאמן ומנחה של מנהלים.

  בשנים האחרונות הוא עשה תפנית לא שגרתית והפך להיות מוּכָּר כ”איש של סיפורים.”

  שוקה מספר:

  “לפני כעשור, מתוך יוזמה לא מוסברת, התחלתי לשלוח לעובדַי אחת לשבוע איגרת קצרה, שבה חלקתי אתם דברים שקראתי, או שחוויתי בעצמי, והרשימה צמחה מעשרות לאלפים.

  היום אני משגר את הסיפורים הללו, תחת המותג “זיקוקין די-נור” דרך בלוג אישי, אחת לשבועיים. לימים הוצעה לי פינה שבועית קבועה בתכנית הרדיו של שמעון פרנס בגלי צה”ל ובשלהי 2011 גם קובצו הסיפורים הללו לספר – “זיקוקין די-נור – סיפורים לחיים.”

  הסיפורים הקצרים הללו משוגרים לאלפי אנשים ומושמעים ברדיו מתוך כוונה צנועה לעשות הבדל כל שהוא לאנשים. לרגש, להעלות חיוך, לספק חומר למחשבה ואולי סתם לתרום לכמה דקות של נחת במירוץ המטורף של היום-יום… לאחרונה חבר שוקה לאילנה חן, זמרת בעלת קול ערב, גננת במקצועה שלמדה פיתוח קול וחובשת בשנים האחרונות גם כובע של זמרת וביחד הם מעלים ערב של שירים וסיפורים מלאי תובנות.

  אילנה מספרת:

  שוקה משתף כיצד הפך מ”איש של מִסְפרִים לאיש של סיפורים” והוא משבץ בשיחתו סיפורים קטנים מהחיים ש’מפילים כל מיני אסימונים’ ומאפשרים הצצה מרעננת אל חיי כולנו.

  אני תורמת את חלקי בשירים המותאמים לרוח הסיפורים. השילוב בינינו יוצר מופע נינוח שמרחיב את הלב ואת המחשבה… המופע קולח וזורם… והסיפורים מתובלים בניחוחם של שירים מוכרים… פשוט להתענג מהשילוב.

  לבחירת הרצאה

  מלאו את הפרטים הבאים

   הרצאות נוספים

   חייבת משהו מתוק- ליום האישה

   בשנים האחרונות, יום האישה הבינלאומי שחל בתחילת מרץ הפך לאירוע מרכזי במקומות עבודה, חברות וארגונים עסקיים, עמותות, משרדי ממשלה ומתנ"סים. כמעט ולא ניתן למצוא היום ארגון שלא מציין בדרך...

   מומחה לחברה החרדית והדתית לאומית בישראל

   אשר יאיר סוזין  מרצה בחוג לפוליטיקה ותקשורת במכללה האקדמית הדסה ירושלים ובמכללה החרדית קמפוס שטראוס הוא מומחה לחברה החרדית והדתית לאומית בישראל ואירח בקורסים השונים חברי כנסת ועיתונאים מהציבור החרדי והדתי לאומי. בנוסף, מרצה לציבור הרחב...

   משחקי הכס

   על מאבקי הכוח בין הממשלה והכנסת לבית המשפט העליון הרצאה, ללא משפטנים, על עולם הפוליטיקה של המשפט ועל המאבק בין אנשי הפוליטיקה והמשפט. ב 30 שנותיה הראשונות, לרשות עוצמתית שמשנה את כללי המשחק הפוליטי, הדמוקרטי...

   סוכנות שיווק דיגיטלי