לבחירת הרצאה

מלאו את הפרטים הבאים

  הרצאות לעובדים

  ישנם סוגים שונים של פעילויות רבות ומגוונות שניתן להציע לעובדים בחברה, מפעל או כל פורום אחר. הרצאות לעובדים הן פתרון מצוין שיעשיר את עולם הידע שלהם וירתק אותם. פרפקט הרצאות מציעה עולם תוכן איכותי ומעשיר. החברה מתאימה בין רצונותיהם של העובדים לבין ההרצאה המתאימה להם ביותר. כך ניתן לקלוע באופן מדויק לתחום העניין של העובדים. מומלץ להתקשר ולקבל מידע נוסף בנושא הרצאות ומרצים.

  הרצאות לעובדים

  הרצאות לעובדים מכל הסוגים

  את ההרצאות ניתן לחלק לנושאים שונים. כך ניתן לעשות סדר ולהבין מה המבחר ולדרג אותן. לפני שבוחרים הרצאות לעובדים כדאי לשאול אותם מה מעניין אותם לדעת ועל מה בא להם לשמוע. רב העובדים בוודאי יעדיפו לשמוע על נושא מסוים. תמיד יהיו עובדים שלא יהיו מרוצים מאף נושא, ויהיו כאלו שיתפשרו על כל נושא כמעט. אין לדעת כיצד יגיבו עובדים להרצאה שלא ממש קשורה לעולמם. בכל מקרה כדאי לתת צ’אנס לכל נושא ולאפשר לעובדים להתוודע גם לנושאים שהם לא מכירים.

  אם ההרצאה מעניינת מאוד ומקבלת תגובות חיוביות אז כדאי לבדוק אם יש לה הרצאות המשך. לעיתים יש הרצאות המשך שמוגשות על ידי אותו המרצה. לעיתים הרצאת המשך תהיה כבר הרבה יותר זורמת מכיוון שהמרצה כבר מכיר את הקהל. הרצאות המשך הן רעיון מצוין גם למקרים שההרצאה הראשונה הייתה כללית ונוצר ביקוש לדעת עוד על הנושא.  במקרים כאלו כדאי שההרצאה השנייה תתקיים בזמן סביר לאחר ההרצאה הראשונה כך שהחומר יישאר טרי בראשם של העובדים.

  הרצאות לעובדים – מרצים את הקהל

  רוב המרצים יעשו הכול על מנת שהקהל יהיה מרוצה. הם יתבלו את ההרצאה בהומור, ישתמשו בעזרים שונים וישתפו את הקהל במהלך ההרצאה. מצד שני לעיתים המרצה יעדיף הופעת סולו ללא שיתוף של הקהל. במקרה כזה כדאי לצפות בהרצאה מצולמת של המרצה ולהחליט האם הוא שובה לב או one man show .  אל תפחדו להזמין מרצה בנושאים אקזוטיים או שנראים על פניהם מוזרים ורחוקים. דווקא נושאים אלו עשויים להתגלות כמרתקים ובעלי עניין רב. מומלץ להתקשר ולקבל מידע על הרצאות ומרצים שונים שניתן להזמין.

  תפעול והעשרה לעובדים הם חלק חשוב מהצלחה של כל עסק כיום, לא משנה אם מדובר בעסק קטן או גדול. גם בעלי עסקים שיש להם מספר מצומצם של עובדים, נוהגים לקחת את העובדים ליום גיבוש או אירוע חברה קטן מפעם לפעם. זאת על מנת לשמור על אווירה טובה בעסק, על גיבוש ושיתוף פעולה בין העובדים ועל חיבור בין העובדים לעסק. בדרך זו ניתן להגדיל את התפוקה בעסק, להגביר את הרצון של העובדים לשמור על העבודה שלהם ובכך להיות אמינים ואפקטיביים יותר. באתר פרפקט הרצאות תוכלו למצוא מאות רעיונות של הרצאות לעובדים בין אם אתם רוצים להביא את המרצה למשרד ובין אם אתם מארגנים אירוע חברה ורוצים להזמין מרצה למקום.

  היתרונות של ימי גיבוש לעובדים/אירועי חברה:

  ארגון יום גיבוש לעובדים או אירוע חברה טומן בחובו יתרונות רבים. היתרונות הללו באים לידי ביטוי גם בתפקוד העובדים וגם בתחום העסקי והכלכלי של החברה. על כן נוכל לראות כי מרבית בתי העסק כיום דואגים לארגון של ימים כאלו אחת לכמה חודשים לפחות. בעסקים גדולים יותר יש יום גיבוש כזה אחת לחודש-חודשיים. להלן מספר יתרונות משמעותיים לימי גיבוש לעובדים:

  • שביעות רצון העובדים – עובדים המרוצים במקום עבודתם מהצוות שמסביבם, מהעבודה עצמה ומימי הגיבוש והכיף שאתם מארגנים להם מפעם לפעם, ירצו לשמור על מקום העבודה ויעשו הכול כדי שגם אתם תהיו מרוצים מהם.
  • שיפור תפוקה – לאור העובדה כי העובדים שלכם ירצו להוכיח את עצמם בפני מקום העבודה שלכם, הם יתפקדו בצורה יעילה יותר, דבר אשר ישפר את התפוקה שלהם באופן משמעותי. זאת בין אם מדובר על עובד מכירות שיסגור עסקאות רבות יותר או עובד אחר אשר ישקיע מאמצים רבים יותר בפתרון בעיות שונות במהלך העבודה שלו.
  • העשרה – הרצאות לעובדים ופעילויות העשרה אחרות יכולות לסייע המון לפיתוח העובדים גם במובן המקצועי.

  אילו הרצאות לעובדים יכולות להתאים?

  באירועי החברה שלכם תוכלו לשלב הרצאות לעובדים בנושאי מנהיגות, שפת גוף, התפתחות אישית, היסטוריה, כלכלה, שירות, עבודה מול לקוחות, מכירות ועוד. לפרטים נוספים והזמנת הרצאה לאירוע שלכם צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לעמוד לרשותכם.

  לבחירת הרצאה

  מלאו את הפרטים הבאים

   מאמרים נוספים

   הרצאות מוטיבציה

   אנחנו נשאבים לחיי השגרה מהר מאוד, מתמרנים בין העבודה לבית. גם המעסיקים שלנו מודעים לכך, ולכן הם מזמינים מדי פעם הרצאות מוטיבציה להעלאת המורל בקרב עובדים. אם אתם...

   הרצאות מעניינות בעברית

   עברית היא השפה הרשמית של מדינת ישראל, ומטבע הדברים אנו משתמשים בה רבות. אנו קונים מצרכים במכולת בעברית, מזמינים פיצה לבית, רואים סרטים בעברית ומדי פעם גם מעבירים...

   הרצאות בעברית

   ברחבי העולם מתקיימות הרצאות רבות של ישראלים שיש להם מה להגיד והם עושים את זה טוב. הרצאות בעברית הן תמיד פשוטות יותר להבנה, השפה העברית מלאה בביטויים מופלאים...

   סוכנות שיווק דיגיטלי