לבחירת הרצאה

מלאו את הפרטים הבאים

  מה שהיה הוא לא מה שיהיה – לילך שם טוב

  “ביום הולדתי איבדתי את היקר לי מכל. שלושת ילדיי האהובים: עומר (9), רוני (8) ואור (5) נרצחו בידי אביהם. לאחר תהליך מורכב התחלתי להסתכל על החיים בצורה שונה. החלטתי לבנות את חיי מחדש. זהו סיפור חיים כואב ומרגש אך מלא תקווה. אני בחרתי לחיות ובזכות הבחירה הזו זכיתי להיות שוב אמא!”

  על ההרצאה

  חיי החדשים לא דומים בשום צורה לחיי טרם הטרגדיה. לאחר הטרגדיה החלטתי לעשות רק מה שיקדם אותי ויגרום לי תקווה. תקווה לעצמי ולחברה בריאה יותר.

  הדרך הייתה רצופה קשיים אך לא נכנעתי. למדתי NLP למרות הפגיעה הקשה בזיכרון שלי, שרובו נמחק לאחר הטרגדיה, בעיקר החוויות שלי עם ילדיי. בעקבות לימודיי שיניתי את כל זווית הראיה שלי כלפי החיים.

  מאחר ולא הייתי אישה מוכה-פיזית אך סבלתי מאלימות סמויה והטרדה נפשית מתמשכת, הבנתי יותר מהכל כי עליי לעזור לחברה בהגברת המודעות למניעת אלימות סמויה והתחלתי להרצות בנושא.

  ההרצאה שלי אינה נלמדת באף מקום כיוון שההרצאה נכתבה ומדוברת מהמקום העמוק ביותר של ניסיון חיים מטלטל ומלמד, זו לא עוד תיאוריה, אלו הם החיים עצמם; הבחירות שאני עושה, הדרך בה בחרתי ללכת והפעולות אותן אני בוחרת לבצע עשויות לסייע לקהל המגיע להרצאות שלי להבין כי לא צריך לתת למקום שאנחנו מתחילים ממנו להכתיב את נקודת הסיום.

  מאחר והחלטתי להביא את סיפור חיי ולהנגיש אותו הן לאנשי מקצוע והן לכלל הציבור, הפכתי להיות אוטוריטה בתחומי ואני מרצה זו השנה הרביעית.

  בין הנושאים בהרצאה:

  • אלימות סמויה. דרכי זיהוי, מניעה וטיפול
  • אלימות חברתית
  • אלימות כלכלית
  • התמודדות עם פחד משתק
  • לקיחת אחריות אישית ובחירה
  • על קווים אדומים
  • מה זה אושר

  אחת ההחלטות החשובות שקיבלתי הייתה להיות אמא שוב.

  במאי 2016, כשש שנים לאחר הטרגדיה, ילדתי את שי לי, ביתי האהובה.

  ההרצאה מרגשת, ממגנטת, אופטימית ובעיקר מעבר לסיפור הטרגי נוגעת בנושאים מאד משמעותיים לחיים בכלל ולסביבת עבודה.

  לילך שם טוב, בת 45, בזוגיות, אמא לשי –לי בת השנה.

  מאמנת ומרצה מעוררת השראה, מחברת הספר

  “לעוף בניגוד לחוקי הטבע”.

  משך ההרצאה: כשעה ורבע

  לבחירת הרצאה

  מלאו את הפרטים הבאים

   הרצאות נוספים

   דרך המשי אביגדור ספיר

   אביגדור ספיר, גמלאי הי - טק בן 73 הרצאותיי מספרות על הרפתקאותיי כתרמילאי בגיל מבוגר חוויות אישיות מלוות באינפורמציה על המקום, צילומי נופים, אנשים ודברים מעניינים אחרים. ההרצאה על דרך המשי מספרת...

   חשיבה יצירתית מאמר

   חשיבה יצירתית – משחק החיים הרבה יותר קל לפרק אטום, מאשר לפרק דעה קדומה (אלברט איינשטיין). זה לא סוד שכולנו נצמדים להרגלים ולשגרה. אנחנו אוהבים דברים נגישים ונוחים לנו,...

   אשליית קבלת החלטות

   הרצאה מרחיבה את המחשבה העוסקת בתהליך קבלת החלטות, או ליתר דיוק באשליית קבלת החלטות אנו חושבים שאנו אחראים על כל ההחלטות שאנו לוקחים בחיים: בוחרים מה לקנות, איזה יין לשתות,...

   סוכנות שיווק דיגיטלי