לבחירת הרצאה

מלאו את הפרטים הבאים

  קובה בעידן שינוי רינת שטרוזמן

   

  ממשלת קובה הקומוניסטית בישרה בשורה גדולה לתושביה:

  מעתה כל אזרח יוכל להוציא דרכון ולצאת כתייר ולחזור למדינתו.

  לנו זה נשמע מוזר, איך עד היום הסתדרו בלי… אך בקובה חוק זה מצטרף לעוד חוקים חדשים, שהממשלה תחת הדיקטטור ראול קסטרו חוקקה, כמו למשל היתר להשתמש באינטרנט קפה ולהחזיק טלפונים ניידים.

  מדוע עד עתה חלו איסורים אלה והאם החוקים החדשים מבשרים על עתיד חדש לקובה?

  אמנם יש אינטרנט, אך האם יש גם פייסבוק, האם גם שם מכורים למשחקי מחשב, האם הווטסאפ מצפצף גם שם לאורך כל היום ? שמחת החיים, הקרנבלים, הריקודים והקצב הסוחפים אליהם המון תיירים מכל רחבי העולם, נראה שאינם מושפעים מהשינויים הפוליטיים. מהו סוד קסמה של קובה ?

  על כל זאת ועוד תחדש ותספר רינת בהרצאתה….

  קובה בעידן שינוי רינת שטרוזמן

  רינת שטרוזמן מדריכה מטעם החברה הגאוגרפית לקובה.

  להלן ציטוט של אחד ממשתתפי הטיול לאחר ששמע את הרצאתה.

  “היכולות שרינת שטרוזמן הפגינה מעמידות אותה בעיני כמדריך האולטימטיבי , לפחות בכל הנוגע לקובה. מעבר לסגולות שלה בהכנת החומר והעברתו למשתתפי הקבוצה,רינת תרמה רבות לגיבוש הקבוצה והפכה את הטיול מטיול מהנה בפוטנציה לחוויה בלתי נשכחת”

  כך היא גם בהרצאותיה

  לבחירת הרצאה

  מלאו את הפרטים הבאים

   מסעות וטיולים נוספים

   בלב הדתות

   הרצאות מסע קסום … כשסכסוכים מרים עקובים מדם מתקיימים ברגעים אלה ברחבי העולם ופה קרוב לידינו, כשנשק להשמדה המונית מצוי בידי כל ומאיים על המשך קיום האנושות, כיצד נשרוד? ננסה...

   דרך המשי אביגדור ספיר

   אביגדור ספיר, גמלאי הי - טק בן 73 הרצאותיי מספרות על הרפתקאותיי כתרמילאי בגיל מבוגר חוויות אישיות מלוות באינפורמציה על המקום, צילומי נופים, אנשים ודברים מעניינים אחרים. ההרצאה על דרך המשי מספרת...

   סוכנות שיווק דיגיטלי