לבחירת הרצאה

מלאו את הפרטים הבאים

  רועי זלצמן טלפתיה בשידור חי

  רועי זלצמן אמן טלפתיה בינלאומי מוכשר ומוביל בתחומו.

  מופיע מזה 20 שנה בישראל ובעולם, ובשנים האחרונות מופיע בהודו מידי חודש בהופעותיו המגוונות רועי מצליח לגרום לצופים לזנוח את הרציונל לטובת הלא יאומן, להתפעל ואף להחסיר פעימה ולא להפסיק לצחוק.

  לאורך המופע רועי משתף את הצופים בחוויות שמעולם לא חוו באופן אקטיבי בקריאת מחשבות, השפעה על חפצים ומשתתפים, ניבוי העתיד,זיכרון פנומנלי ועוד.

  רועי מוזמן להופעות טלפתיה, קריאת מחשבות תוך כדי מעבר בין המשתתפים הנחיית כנסים וקידום מכירות בתערוכות.

  רועי רכש ידע מקצועי ושימושי רב אותו הוא מלמד באופן דידקטי ומקצועי, לרשותכם מבחר סדנאות לשיפור מיומנויות זיכרון, סדנאות העצמה השפעה ושכנוע וסדנאות קסמים לעסקים.

  בקיצור רועי זלצמן – זה לא רק בידור, זו השראה!

  מופע טלפתיה

  על מנת להעניק לעובדים, למנהלים וללקוחות חוויה של פעם בחיים, רועי מוזמן להופעות טלפתיה בשילוב תכנים המותאמים לאופי החברה והאירוע.

  באירוע מרגישים שמופע הטלפתיה תוכנן במיוחד עבור אותה קבוצה של אנשים.

  המופע מרתק בשיתוף הצופים ובשילוב מושלם בין הומור, תדהמה והעברת מסרים. ההופעה ברמה גבוהה, בשפה נקייה ומתאימה גם לצופים סקפטיים במיוחד.

  רועי יוצר קשר חם עם הקהל, לא מתנשא, אלא פשוט נהנה יחד עם הצופים כשהלא ייאמן קורה על הבמה שוב ושוב.

  הנחיית כנסים ואירועים

  מיטב החברות בארץ ובחו”ל נוהגים להזמין את רועי זלצמן להנחיית כנסים ואירועים בכדי להוסיף אוירה קלילה בעזרת קטעי טלפתיה שרועי תופר במיוחד לאירוע שלכם.

  בהנחיה ייחודית עם שנינות, מקוריות, מהוקצעות וחריפות במינון הנכון, כל האירוע מקבל מהגוון האחר – של העולם העל חושי.

  רועי מנחה השתלמויות, סמינרים, כנסים מקצועיים, טקסי עובדים מצטיינים וימי עיון ויוצר עבורכם אירוע שהוא זיכרון לכל החיים.

  הנחיית הכנס כוללת פגישת הכנה, למידת הנושא לפרטיו, וקטעי טלפתיה מותאמים, הזמנת דוברים אל הבמה ובמקרים רבים מסיים עם מופע טלפתיה בשיתוף הקהל.

  סדנת זיכרון

  כ”א שתשאלו יגיד שהזיכרון שלו היום כבר לא כמו פעם. הסיבה נעוצה בתלות שפיתחנו בסמארטפון, במחשב או ביומן שזוכרים כמעט הכל עבורנו.

  העידן המודרני עיצב חברה בה אנו עמוסים יותר, בעלי יותר מחויבויות ובנוסף עלינו לנהל את הזמן שלנו ביעילות ולדעת לקבל החלטות.

  ככל שאנו משתמשים פחות ביכולות המוח, כך היכולת האישית הולכת ופוחתת, רועי שם לזה סוף ומלמד אתכם בסדנה ייחודית כיצד לשפר את מיומנויות הזיכרון .

  בסדנה תגלו שיש בכם יכולת זיכרון בלתי רגילה ושרובנו לא מנצלים אפילו מחציתה. לאחר שנים רבות של למידה ופיתוח זיכרון, הפך רועי זלצמן לאמן בתחום שיפור הזיכרון וחשיבה יצירתית והחליט כשליחות לעזור לאנשים לזכור מידע בזכות עצמם בלבד.

  בשימוש נכון בטכניקות אותן מלמד יהיה למשתתפים קל לזכור החל מרשימת מטלות, תאריכים חשובים ביומן, נושאי שיחה, ססמאות למחשב ועד מילים בשפה זרה, שמות ועוד.

  הסדנה כוללת טכניקות למיקוד והימנעות מפיזור נפש, טכניקות חשיבה יצירתית וכל זאת טבול בהרבה הומור, קלילות, המחשות, ותרגול אישי וקבוצתי.

  לבחירת הרצאה

  מלאו את הפרטים הבאים

   הרצאות נוספים

   חיליק מגנוס

   יחיאל "חיליק" מגנוס נולד ב-1949 בשוודיה ובגיל שנה עלה עם משפחתו לישראל. התגייס לגדוד 50 של הצנחנים. במהלך שרותו לקח חלק כלוחם, מפקד מחלקה ומפקד פלוגה במבצעי עומק...

   מאומצת סיפורה המרתק של בר

   "מאומצת"  -  סיפורה המרתק של בר, ומרי – אמה המאמצת – על המסע לברזיל בעקבות המשפחה הביולוגית. בר ומרי מקיבוץ עברון יספרו לכם על המסע המיוחד שלהן, כאשר הסיפור יתחיל לפני...

   האח הגדול ליאת פלדמן

   ליאת פלדמן מנשות התקשורת הבכירות בישראל, פסיכולוגית קלינית בהכשרתה. שימשה בעברה כסמנכ"לית התוכן של ערוץ 10, בתקופה בה זכה לעדנה יחסית. בין השאר יזמה את הבאתן של "הישרדות" ו"היפה והחנון" ארצה, וניהלה את הפיתוח...

   סוכנות שיווק דיגיטלי