לבחירת הרצאה

מלאו את הפרטים הבאים

  איריס דרור מעבדות לחירות כלכלית

  • איך יוכל כל אדם לחסוך מאות ואלפי שקלים בשנה?
  • מהי אלימות כלכלית? מהי הימנעות כלכלית?
  • ומדוע אלימות כלכלית תגרום למחאה החברתית הבאה?

  כל מי שמכיר את הכלכלה הישראלית, מכיר בוודאי את השם איריס דרור.

  דרור שימשה בתפקידים בדירקטוריונים של חברות שמעצבות את הכלכלה הישראלית כגון בנק הפועלים, קבוצת שיכון ובינוי וארגונים שונים ומגוונים בצמרת הנדל”ן והפילנתרופיה הישראלית.

  בשנת 2011, כשפרצה המחאה החברתית, עברה דרור מהפך רעיוני גדול, בעיקר במושג – “הימנעות כלכלית ״, אותה הימנעות כלכלית בה מתנהל הציבור, לרוב, מהסיבה שאין בידו את הידע והמידע הרלוונטי לנהל את כספו בבנקים.

  באותה השנה, כתוצאה מהמהפך הגדול שעברה, ולמרות התנאים הכלכליים המפתים והשכר הגבוהה, החליטה דרור להעביר את הידע שצברה,הלאה, לציבור, דרור ניצלה את כל הידע המקצועי שלה ובחנה כל פרט ופרט, במטרה לשנות את המצב של חוסר האמון ההולך ומעמיק בין המוסדות הפיננסיים לבין הציבור.

  היא השתחררה מכל הפרדיגמות לפיהן פעלה, חקרה את כל תפקידיה ופעילותה במשך השים והביטה במבט ישיר על המציאות הכלכלית של ימנו.

  מציאות הכוללת משבר אמון עמוק בין הציבור למוסדות הפיננסיים, המוסדות הממשלתיים והציבוריים והמוסדות הפיננסים הפרטיים כדוגמת: הבנקים, חברות הביטוח, חברות האשראי וכדומה.

  לאחר חמש שנות תהליך חקירה מקיף ביותר, החליטה דרור להעביר את כל הניסיון והתובנות שצברה במשך השנים בהרצאות מרתקות לציבור הרחב.

  בהרצאותיה, מעניקה דרור לקהל כלים מעשיים ופתרונות להעברת הכוח והשליטה ומציגה בפניהם תפיסת עולם המשנה את חוקי המשחק בכל האמור להתנהלות הפיננסית של כל אחד מאתנו.

  דרור מציגה את הדברים בתפיסה מהפכנית ולא שגרתית והיא משוכנעת כי לכל אחד מאתנו יש את היכולת לקחת את חירותו הכלכלית בידיו.

  בהרצאתה עומדת דרור באומץ רב על הנקודה הרגישה ביותר במערכת הכלכלית של מדינת ישראל בעת הזו: על העול אשר אותו נושאים אזרחי המדינה בקושי רב, על השיטה.

  אך יותר מכל מציגה את הדרך לפתרון באמצעות כלים לא קונבנציונליים, שטרם דובר עליהם עד כה בהקשר של התמודדות וטיפול נכון בכסף האישי של כל אחד ואחת מאתנו.

  כתבה בתכנית צינור לילה

  לבחירת הרצאה

  מלאו את הפרטים הבאים

   הרצאות נוספים

   נגן המחשבות אסף ניסים

   מופע טלפתיה מדהים עם אסף ניסים מופע טלפתיה "בכוח המוזיקה" אירוע חברה מדליק ובלתי שיגרתי המשלב בין מופע טלפתיה בשיתוף הקהל עם כלי נגינה חיים על הבמה. במופע מדגים אסף קריאת מחשבות דרך כלי...

   לכוון גבוה דודו שמאי

   תוכן ההרצאה: האם יש גבול ליכולתנו למקסם את התוצאות שלנו? כיצד ניתן להתגבר על פחדים ולפרוץ גבולות? כיצד ניתן להתמודד עם מכשולים ולמנף אותם לאתגרים מדרבנים? מה זה אומר להפוך את השוני...

   עו"ד רוני אלוני סדובניק

   רוני מובילה בישראל את הזרם של אקטיביזם פמיניסטי במשפט, אשר מטרתו להנגיש את הכוח והעוצמה שבחוק, לידיהן של נשים כגון זכויות נשים במעגל התעסוקה, הרפואה, נשים נפגעות אלימות...

   סוכנות שיווק דיגיטלי